Стабілізатори напруги від тм “Укртехнологія”


УкртехнологіяВстановлюючи будь-яке обладнання, важливо розуміти, що строк його експлуатації залежить від стабільності і правильного розподілення напруг в мережі, саме тому необхідно встановити стабілізатор.

При виборі такого пристрою виникає багато питань, адже вони мають досить широкий вибір, різну цінову політику, якість, безліч виробників і різні характеристики.

Стабілізатори обирають виходячи із індивідуальних потреб – підходящої ціни, необхідної напруги і т.д.

Перед покупкою радимо звернути увагу також на бренд і взяти о уваги відгуки інших користувачів. Однозначно, не варто купувати найдешевший стабілізатор, тому що і якість його буде відповідною. Такі стабілізатори служать максимум 3-4 роки.

Сучасний ринок пропонує широкий вибір таких пристроїв, як закордонного, так і вітчизняного виробника. Саме про вітчизняного виробника «Укртехнологія» і поговоримо.

стабілізатор напруги тм «Укртехнологія» – це підприємство, що знаходиться у Черкасах і на ринку вже більше 10-ти років. Весь цей час підприємство забезпечує ринок України і країн СНД електротехнічною продукцією, зокрема якісними електронними стабілізаторами напруги(Тиристорні, симісторні).

Підприємство займається всіма етапами від розробки всіх моделей стабілізаторів, до їх виготовлення. Підприємство забезпечене необхідними умовами: лініями виробництва, які здатні забезпечити всі роботи починаючи від розробки проекту до збірки пристроїв і їх тестування.

Важливим є те, що «Укртехнологія» повністю забезпечує споживачам якісне сервісне обслуговування, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Стабілізатори від даного виробника мають гарантійний термін – 3 роки, також є моделі класу Ультра, гарантія на які становить 5 років.

Результат пошуку зображень за запитом "укртехнологія"

Всі стабілізатори напруги Укртехнологія мають відповідність з ДСТУ.

Залежно від потужності (5-35 кВт) виробник представляє такий модельний ряд стабілізаторів:

  • Norma
  • Optimum
  • Standart
  • Universal
  • Infinity

Також кожна з моделей виготовляється з двома видами модифікацій – LV та HV, перші призначені для суттєво зниженої напруги в електромережі, другі – для завищеної енергії.

Завдяки такому широкому модельному ряду, можна забезпечити найвищий рівень стабілізації електричної напруги.

  • Norma – пристрої економ-класу. Вони мають доступну ціну, при цьому дають хороші показники підтримки напруги і захисту обладнання.
  • Optimum – пристрої бізнес-класу. Вони трохи дорожчі ніж попередні, але при цьому дозволяють підключити фактично будь-яке обладнання.
  • Standart – бізнес-клас з оптимальним співвідношенням ціна-якість.
  • Universal – лінійка елітного класу. Вони дають найвищі показники захисту обладнання і точності.

Офіційний сайт дозволяє ознайомитись з кожною моделлю окремо і обрати найбільш підходящу для себе.

найпопулярнішою моделею від тм “Укртехнологія” є стабілізатор напруги НСН-9000 Optimum

0 голосов

Комментарии запрещены.

В последние годы промышленность идет в интернет – в самом прямом смысле.

Всем необходимы развитые ресурсы с большой аудиторией и удобным функционалом. Людям нужен был промышленный интернет-портал, который бы полностью соответствовал их запросам.

Мы надеемся, что на нашем современном промышленном портале Украины, вы найдете всю интересующую информацию...
Статистика посещений
Яндекс.Метрика