Успіх у кожному починанні – політик та бізнесвумен Г.Герега


Є люди, котрі за свій життєвий шлях встигають зробити у декілька разів більше, ніж двое чи троє інших людей разом. Їх не багато, але вони є. До них можна віднести Галину Герегу. Герега Галина Федорівна народилася в селі Глинець, Яворівського району Львівської області. Дата народження – 9 серпня 1959 року. Там же вона закінчила школу і в 1974 році вступила до Львівського кооперативного технікуму. Амбітна студентка не стала зупинятися на рівні молодшого спеціаліста і у 1978 році склала іспит до столичного вузу, щоб продовжити освіту. Вибір пав на Київський Торгово-Економічний Інститут. Пристрасть до підприємницької діяльності та економіки простежувалася вже тоді. Галина Герега з відзнакою закінчила вуз у 1983 році.

Кар’єра та розвиток власного бізнесу

Паралельно з навчанням, активно розвивалася і громадська діяльність Галіни Федіривні. Галина Герега, біографія якої багата визначними подіями, спершу працювала у системі професійно-технічної освіти в кулінарному училищі, займаючи посаду майстра з 1983 по 1988 р.
У 1988 році жінка приходить працювати у Вищу Партійну Школу, зайнявши посаду інженера-технолога в «Об’єднанні 906». Її кар’єра стабільно розвивається. Своєрідний підхід, оригінальність мислення і допитливий розум спонукали шукати й досліджувати, розвиватись як інтелектуально, так и професійно.

Діяльний розум жадав більшого масштабу і можливостей для реалізації. Зміна типу економіки від командно-адміністративної до ринкової, створило поле для розвитку приватного бізнесу різноманітних форм власності. Фірми з’являлися дуже швидко, але багато з них майже так само швидко зникали. Розвиток бізнесу був пов’язаний з фінансовими ризиками і бюрократичними складнощами. Ситуація в країні не завадила Галині Герегі разом із чоловіком заснувати свою справу – компанію «Глибочиця», де жінка зайняла посаду заступника генерального директора.

До індивідуального підприємництва Герега прийшла в 1998 році, коли зареєструвала ТОВ “Цермет АГС”. Фірма вела торгівельну діяльність. Згодом компанія стала офіційним і логічним продовженням магазину будівельних матеріалів, котрим володіло подружжя Герег.

У 2003 Галиною був взятий кредит на створення нового бізнесу. Свої ідеї жінка доповнила західним досвідом. Бізнес-модель була новаторською і по-справжньому зухвалою. Офіційне оформлення зайняло майже 6 місяців, але результат був того вартий – Галина Герега, біографія якої на той час вже була визначною, отримала дозвіл від мера Києва Олександра Омельченко на будівництво гіпермаркету. У планах бізнес-леді то її чоловіка було створення цілої мережі будівельних магазинів не лише у столиці, а й у інших регіонах України. Так з’явилася мережа «Епіцентр». На відкриття торгового майданчика у Києві приїздив президент України В. Ющенко.

На даний момент мережа гіпермаркетів – це найбільший у світі торговий комплекс господарського спрямування.

Крок у політику

Успіх-у-кожному-починанні-політик-та-бізнесвумен-Г.Герега-600x399

Чоловік Галини Герегі, Олександр, депутат Верховної Ради сьомого та восьмого скликань. Сама жінка обрала для себе громадську організацію «Громадський Актив Києва», з яким у 2006 році стала депутатом Київської ради. Очолювала комітет з питань торгівлі и підприємництва. У 2008 році вона знов пройшла до міської ради. З 2011 обіймає посаду Секретаря Київради. Деякий час виконувала обов’язки мера Леоніда Черновецького, після того, як він пішов з посту.

Нагороди та спонсорство Галини Гереги

з відзнакою закінчила технікум у Львові;

кавалер ордена «за заслуги» 1-го ступеня;

отримала червоний диплом у КТЕІ;

гіпермаркет «Епіцентр» – лідер в державі;

один з київських гіпермаркетів – найбільший у світі, цей факт зафіксовано у книзі рекордів Гіннесу.

займає 26 місце по Україні за рівнем фінансового стану;

Forbеs оцінив дохід Галини Гереги у 193 млн $ у 2013 р.;

є постійним спонсор футболу в Україні, спонсорувала ЄВРО-2012 .

Герега Галина Федорівна – біографія, яка захоплює

Життєвий шлях цієї жінки напрочуд успішний. Побудувавши одну з найбільших українських компаній, жінка встигла зробити кар’єру у політиці, народити та виховати сина. Серед активів сім’ї – акції польського заводу, готельний бізнес на західній Україні. В даний час бізнес-леді продовжує політичну кар’єру, прагнучі покращити ситуацію в галузі підприємницької діяльності на державному рівні. Окрім того, Галина Герега займається розвитком «Епіцентра» та приймає активну участь у благодійних та спонсорських заходах в галузі спорту та футболу.

1 голос

Комментарии запрещены.

В последние годы промышленность идет в интернет – в самом прямом смысле.

Всем необходимы развитые ресурсы с большой аудиторией и удобным функционалом. Людям нужен был промышленный интернет-портал, который бы полностью соответствовал их запросам.

Мы надеемся, что на нашем современном промышленном портале Украины, вы найдете всю интересующую информацию...
Статистика посещений
Яндекс.Метрика